HOLZMÜLLER Juliusz

HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA

Rykowisko (1914?)

Technika:gwasz, papier
Wymiary:24,5 x 40 cm (w świetle passe-partout)
42 x 57,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Juliusz Holzmüller | 1914 (?)"
Na odwrocie metka Salonu Stowarzyszenia Artystów.