HOLZMÜLLER Juliusz

HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA

Jeździec z luzakami (1919)

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:31,2 x 46 cm
47,5 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Juliusz Holzmüller | 1919."