KOSSAK Juliusz

KOSSAK Juliusz BIOGRAFIA

Gniada klacz ze źrebięciem

Technika:akwarela, papier
Wymiary:20 x 29 cm (w świetle passe-partout)
52,5 x 61,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d. monogramem wiązanym: "JK"
Na odwrocie orzeczenie Leszka Ludwikowskiego z 1973 roku.

PROWENIENCJA:
- zakup w Domu Aukcyjnym Agra-Art.