STEFANOWICZ Kajetan

STEFANOWICZ Kajetan BIOGRAFIA

Madonna wśród aniołów (1910)

Technika:gwasz, ołówek, karton
Wymiary:43 x 29,3 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "K Stefanowicz 1910"