KUSKOWSKI Kamil

KUSKOWSKI Kamil BIOGRAFIA

Cracovia (2004) z cyklu "Barwy klubowe"

Technika:akryl, płótno
Wymiary:38 x 30 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "KAMIL KUSKOWSKI | CRACOVIA | 2004, 38 x 30 cm."