KUZKO Kamil

KUZKO Kamil BIOGRAFIA

Ekspedientka w rybnym (2012)

Technika:olej, płótno
Wymiary:150 x 100 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "Ekspedientka w rybnym | 150 x 100 cm. olejPłótno | Kamil Kuzko | 2012 r."

SPRZEDAŻ WARUNKOWA