KOSSAK Karol

KOSSAK Karol BIOGRAFIA

Sanna w Tatarowie (1942)

Technika:akwarela, karton
Wymiary:42 x 63 cm
45,3 x 66 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "KAROL KOSSAK | TATARÓW 1942"