KOSSAK Karol

KOSSAK Karol BIOGRAFIA

Sanie przed dworkiem (1931)

Technika:akwarela, ołówek, karton
Wymiary:18 x 25 cm
26 x 33 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "KKOSSAK | 1931 -"