KOSSAK Karol

KOSSAK Karol BIOGRAFIA

Upiory na gałęzi

Technika:akwarela, ołówek, karton
Wymiary:18,5 cm (średnica)
24 x 23 cm (wymiary arkusza)
26 x 24,6 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "KKOSSAK"