KOSSAK Karol

KOSSAK Karol BIOGRAFIA

Wiedźmy przy kociołku (1929)

Technika:akwarela, ołówek, karton
Wymiary:18,5 cm (średnica)
24,3 x 20,3 cm (wymiary arkusza)
26 x 25 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "KKOSSAK | 1929"