KOSSAK Karol

KOSSAK Karol BIOGRAFIA

Patrol ułanów

Technika:akwarela, papier
Wymiary:22,7 x 29,9 cm
34 x 40,6 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "KKossak"