KOSSAK Karol

KOSSAK Karol BIOGRAFIA

Zajęczy zaprzęg (1941)

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:29,5 x 43 cm
31,5 x 45,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "K1941"
Przy krawędziach pracy widoczne odbarwienie papieru.