PUSTELNIK Karol

PUSTELNIK Karol BIOGRAFIA

Staw tatrzański (1966)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 62 cm
55,5 x 68 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "K. Pustelnik | 1966."