FARBISZ Kasjan (pseud. J. Borus)

FARBISZ Kasjan (pseud. J. Borus) BIOGRAFIA

Odwilż (Powrót o zachodzie słońca) (za A. Wieruszem-Kowalskim)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:33 x 47 cm
46,5 x 60,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "J. Borus"