ŻELECHOWSKI Kasper

ŻELECHOWSKI Kasper BIOGRAFIA

Krakowianka (1911?)

Technika:pastel, tektura
Wymiary:62 x 44,5 cm
68,5 x 51 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: “K.Żelechowski | 1911(?)”