ŻELECHOWSKI Kasper

ŻELECHOWSKI Kasper BIOGRAFIA

Portret dziewczyny w stroju ludowym

Technika:olej, tektura
Wymiary:37,5 x 49 cm
54 x 66 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "KŻelechowski"