ŻELECHOWSKI Kasper

ŻELECHOWSKI Kasper BIOGRAFIA

Portret kobiety w jedwabnej opasce (1926)

Technika:olej, tektura
Wymiary:49,5 x 37 cm
55 x 42,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "KŻelechowski | 926"
Widoczne zabrudzenia malatury oraz lokalnie przetarcia warstwy malarskiej.