ŻELECHOWSKI Kasper

ŻELECHOWSKI Kasper BIOGRAFIA

Żniwa

Technika:olej, tektura
Wymiary:16,7 x 38 cm
33,5 x 53,8 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "KŻelechowski | 930[?]"
Lokalnie widoczne ubytki malatury.