ŻELECHOWSKI Kasper

ŻELECHOWSKI Kasper BIOGRAFIA

Krakowiak - pan młody

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 25 cm
43,5 x 34 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "KŻelechowski"