ŻELECHOWSKI Kasper

ŻELECHOWSKI Kasper BIOGRAFIA

Dziewczyna w stroju krakowskim (1926)

Technika:pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:64,5 x 49,5 cm
76 x 61,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "1926 KŻelechowski"