ŁOTOCKI Kazimierz

ŁOTOCKI Kazimierz BIOGRAFIA

Wieża kościoła Wszystkich Świętych we Lwowie

Technika:olej, tektura
Wymiary:49,5 x 35 cm
52 x 38 cm (z oprawą)
Uwagi: PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.