POCHWALSKI Kazimierz

POCHWALSKI Kazimierz BIOGRAFIA

Krakowiak z Bronowic (1924)

Technika:olej, tektura
Wymiary:53 x 47 cm
64 x 58,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.g.: "Kaz. Pochwalski | 1924." [sygnatura częściowo uszkodzona]
Lokalnie, przy krawędziach, widoczne ubytki malatury.