PODSADECKI Kazimierz

PODSADECKI Kazimierz BIOGRAFIA

Turoń (1961)

Technika:kredka, papier
Wymiary:27 x 35 cm
45,5 x 53 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany l.d.: ""TUROŃ" Podsadecki"
Datowany p.d.: "26-XII-1961"
Opisany p.g.: "94"