PODSADECKI Kazimierz

PODSADECKI Kazimierz BIOGRAFIA

Kolęda

Technika:kredka, papier
Wymiary:21 x 27 cm
45,5 x 53 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany śr.d.: "PODSADECKI"
Opisany i datowany p.d.: ""KOLENDA" | 26.12.1961-"