PODSADECKI Kazimierz

PODSADECKI Kazimierz BIOGRAFIA

Zielone pola (1954)

Technika:tempera, olej, płyta
Wymiary:34 x 65 cm
48 x 78,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "1954. | K. PODSADECKI"
Opisany na odwrocie: "1954 | PODSADECKI KAZIM. | ZIELONE POLA | TEMP.-OLEJNA | 65 x 34"