PODSADECKI Kazimierz

PODSADECKI Kazimierz BIOGRAFIA

Pejzaż z Witkowic (1962)

Technika:gwasz, akwarela, papier
Wymiary:24,5 x 34,5 cm (w świetle passe-partout)
41,5 x 51 cm (z oprawą)
Sygnowany ołówkiem p.d.: "PODSADECKI"
Opisany ołówkiem l.d.: "21.7.962. WITKOWICE"