PUCHAŁA Kazimierz

PUCHAŁA Kazimierz BIOGRAFIA

Pejzaż z Polanicy (1962)

Technika:olej, tektura
Wymiary:22,5 x 31,5 cm (w świetle passe-partout)
37 x 45 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.d.: "KPuchała 25 6 62 Polanica"