SZMYT Kazimierz

SZMYT Kazimierz BIOGRAFIA

Napoleon w Poznaniu

Technika:olej, tektura
Wymiary:69,5 x 52 cm
79,5 x 62 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Szmyt"
Lokalnie widoczne drobne ubytki malatury.