WĄSOWICZ Kazimierz

WĄSOWICZ Kazimierz BIOGRAFIA

Pejzaż górski - Tatry

Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 87 cm
72,5 x 94 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d. monogramem "KW"
Na odwrocie metka z opisem obrazu.