BEREŹNICKI Kiejstut

BEREŹNICKI Kiejstut BIOGRAFIA

Czernie II

Technika:olej, płótno
Wymiary:27,5 x 33 cm
36 x 41,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "K. Bereźnicki | Czernie II."