BEREŹNICKI Kiejstut

BEREŹNICKI Kiejstut BIOGRAFIA

Nokturn - część prawa (2013)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 73 cm
62 x 84,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany śr.d.: "Dyptyk | Nokturn | część prawa | 2013 | KBereźnicki" Opisany na odwrocie: "Kiejstut Bereźnicki | Nokturn - część prawa. 50 x 73 | 2009-2014."

Praca była eksponowana na wystawie jubileuszowej artysty "Kiejstut Bereźnicki. Malarstwo i rysunek" w Płockiej Galerii Sztuki (4.09.-4.10.2015).