BEREŹNICKI Kiejstut BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Nokturn - część prawa (2013) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 73 cm 62 x 84,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i opisany śr.d.: "Dyptyk | Nokturn | część prawa | 2013 | KBereźnicki"
Opisany na odwrocie: "Kiejstut Bereźnicki | Nokturn - część prawa. 50 x 73 | 2009-2014." Praca była eksponowana na wystawie jubileuszowej artysty "Kiejstut Bereźnicki. Malarstwo i rysunek" w Płockiej Galerii Sztuki (4.09.-4.10.2015). | |