BEREŹNICKI Kiejstut

BEREŹNICKI Kiejstut BIOGRAFIA

Martwa natura z maskami (2002?)

Technika:olej, płótno
Wymiary:40 x 50 cm
48 x 58 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "KBereźnicki"
Sygnowany i datowany na odwrocie: "Kiejstut Bereźnicki | 2002 [?]"