WABERSICH Konrad Waldemar

WABERSICH Konrad Waldemar BIOGRAFIA

Zabudowa żydowska na "Kazimierzu" w Krakowie

Technika:olej, płyta
Wymiary:34,5 x 29,5 cm
39,5 x 34 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: "Waber"
autorski opis na odwrocie