SZEWCZENKO Konstanty

SZEWCZENKO Konstanty BIOGRAFIA

Arab

Technika:olej, tektura
Wymiary:48,7 x 33 cm (w świetle)
59 x 43,5 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: "K.SZEWCZENKO"