KOSIŃSKI Kajetan

KOSIŃSKI Kajetan BIOGRAFIA

Wesele krakowskie

Technika:akwarela, gwasz, karton naklejony na tekturę
Wymiary:35 x 50 cm
43,5 x 58 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "K. Kosiński"