KOSIŃSKI Kajetan

KOSIŃSKI Kajetan BIOGRAFIA

Atak wilków na sanie

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:24,5 x 35 cm
31,5 x 41,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "K Kosiński"
Widoczne zabrudzenie malatury.