KOSIŃSKI Kajetan

KOSIŃSKI Kajetan BIOGRAFIA

Krakowiacy - orszak weselny

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:39 x 50,2 cm
53,7 x 64,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "K. Kosiński"