KOSIŃSKI Kajetan

KOSIŃSKI Kajetan BIOGRAFIA

Atak wilków

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:40,3 x 50,5 cm
54 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "K. Kosiński"