OKOŃ Krzysztof

OKOŃ Krzysztof BIOGRAFIA

Adoracja Madonny (2008)

Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:53 x 43,5 cm (w świetle oprawy)
62 x 52 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr. monogramem "OK 2008"