SKÓRCZEWSKI Krzysztof

SKÓRCZEWSKI Krzysztof BIOGRAFIA

Lalkowisko (1987)

Technika:miedzioryt, papier, edycja: 25/100
Wymiary:20 x 20 cm (odcisk płyty)
28 x 37 cm (wymiary arkusza)
41,5 x 43 cm (z oprawą)
Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "1987 Skórczewski"