LACHUR Maciej

LACHUR Maciej BIOGRAFIA

Stary rabin

Technika:olej, płótno
Wymiary:73 x 35 cm
81,5 x 43 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "M. LACHUR"
Opisany na odwrocie: "MACIEJ LACHUR | "STARY RABIN" | OLEJ, PŁÓTNO | WYM 73 cm x 35 cm"