LACHUR Maciej

LACHUR Maciej BIOGRAFIA

Akt kobiecy nad jeziorem (1957)

Technika:olej, płótno
Wymiary:89,5 x 79,5 cm
96,5 x 86,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "M. LACHUR BIELSKO 1957"
Widoczne pojedyncze ubytki malatury w środkowej części obrazu (w partii pleców modelki, po lewej stronie).