LACHUR Maciej BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | "Rabin" z cyklu "Getto" (1993) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 33 x 27 cm 41 x 35,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "M LACHUR" Opisany na odwrocie: "M. LACHUR | RABIN Z CYKLU GETTO (STUDIUM DO OBRAZU) | 33 x 27 cm | OLEJ PŁYTA MALARSKA | 1993" Po lewej stronie (l.g.) widoczny ślad po uszkodzeniu górnej warstwy tektury. | |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |