CHWISTEK Leon BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret Tytusa Czyżewskiego | Projekt hotelu w Zakopanem (praca dwustronna) (lata 20.) |
| Technika: | akwarela, ołówek, papier |
| Wymiary: | 34 x 21 cm 33 x 19,7 cm (w świetle passe-partout) 63 x 48,5 cm (z oprawą) |
| Widoczne uzupełnione wtórnie ubytki podłoża w górnej i dolnej części pracy oraz ślady klejenia przetargań papieru przy krawędziach.
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |