KOWALSKI Leon

KOWALSKI Leon BIOGRAFIA

W dzikim sadzie

Technika:olej, tektura
Wymiary:49 x 69,5 cm
Sygnowany l.d.: "LKowalski"
Widoczne zabrudzenie i lokalnie zarysowania malatury.