PIASECKI Leszek

PIASECKI Leszek BIOGRAFIA

Żołnierz na koniu

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 50 cm
70 x 60 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Leszek Piasecki"