SOBOCKI Leszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Fajerant II (1999) z cyklu "Nasz wiek" |
| Technika: | olej, płótno naklejone na płytę |
| Wymiary: | 57,5 x 107 cm |
| Sygnowany i datowany p.d.: "SOBOCKI 99" Opisany na odwrocie: "PINXIT: L. SOBOCKI, Z CYKLU: NASZ WIEK – FAJERANT II 999"; "PINXIT: L. SOBOCKI. AD. 999 Z CYKLU: NASZ WIEK – FAJERANT II 57 x 108 cm." PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |