SOBOCKI Leszek

SOBOCKI Leszek BIOGRAFIA

Fajerant II (1999) z cyklu "Nasz wiek"

Technika:olej, płótno naklejone na płytę
Wymiary:57,5 x 107 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "SOBOCKI 99"
Opisany na odwrocie: "PINXIT: L. SOBOCKI, Z CYKLU: NASZ WIEK – FAJERANT II 999"; "PINXIT: L. SOBOCKI. AD. 999 Z CYKLU: NASZ WIEK – FAJERANT II 57 x 108 cm."