MIANOWSKI Lucjan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kicz słowiański (1987) |
| Technika: | litografia barwna, papier, ed. autorska |
| Wymiary: | 58,5 x 41,5 cm (wymiary grafiki) 68,5 x 50,4 cm (wymiary arkusza) |
| Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "Lucjan Mianowski 87" Opisana ołówkiem l.d: "Epr. d’artiste"; "Kicz słowiański" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |