LESZKO Ludwik

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Wisła - poranek nad Zwierzyńcem (1935)

Technika:olej, tektura
Wymiary:70 x 99,5 cm
83 x 112 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 1935"