LESZKO Ludwik

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Zima, pasmo Tatr z Babiej Góry (1947)

Technika:olej, tektura
Wymiary:69,5 x 99 cm
78 x 106,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Leszko | 1947"
Uszkodzenie podłoża w lewym dolnym narożniku obrazu.

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.