LESZKO Ludwik BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zima, pasmo Tatr z Babiej Góry (1947) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 69,5 x 99 cm 78 x 106,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Leszko | 1947" Uszkodzenie podłoża w lewym dolnym narożniku obrazu. PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |